Meyve Presleri
Büfe Tipi   Ev ve Büfe Tipi   Ev Tipi Lüx   Ev Tipi Klasik
     
   
   
 
     
   
   
 
     
   
   
 
     
   
   
               

KULLANIM ŞEKLİ

Sıkılacak meyveleri yıkayın ve tam ortadan iki eşit parçaya bölerek hazırlayın. Meyve presinizin kolunu yukarıya doğru çevirerek, ikiye böldüğünüz meyveleri kabuklu kısım üste gelecek şekilde süzgecin üzerine yerleştirin. Kolu aşağıya doğru çevirerek sıkma işlemine başlayın. Bardak dolduğunda narenciye suyunuzu servis edebilirsiniz. Yoğun kullanımda delikli döküm süzgeçte biriken posaları temizleyerek meyve sularının bardağa daha hızlı akmasına yardımcı olursunuz. Delikli döküm süzgeçte biriken posaları sıkmış olduğunuz narenciye suyuna karıştırarak ya da ayrıca tüketebilirsiniz.

 TEMİZLİK VE BAKIM
Ürününüzü her sıkma işleminden sonra bekletmeden yıkayınız. Bu temizlik işlemi sırasında Delikli Döküm Süzgeç , Alü. Tepelik, Krom Çelik Tas ve Alüminyum Bardağı yıkayın. Presin diğer kısımlarını nemli bir bezle temizleyebilirsiniz. Bulaşık deterjanı dışında kimyasal temizleyiciler kullanmayınız. Delikli Döküm Süzgeç Krom Çelik Tas ve Alüminyum Bardak dışındaki parçaları bulaşık makinesinde yıkamayınız Alü. Tepeliği yerine sıkıca tespit ediniz.Alüminyum huniyi ( meyveyi üstten ezen parca ) yerinden çıkarmadan bir bez ile elinizle temizleyiniz. Narenciye sıkma işlemi esnasında bu parçanın gevşek olmamasına dikkat ediniz. Temizlik işlemi sonunda ürününüzü kurulayınız.

NOT: Kullanım hatalarından meydana gelecek arızaların giderilmesi ve parça değişimi ücretlidir. Garanti Süresi 2 yıldır...

Bütün ürünlerimiz kendi bünyemizde imal edilmektedir.

 
 

 

 

 
 
 
Tüm Hakları Saklıdır. 2012 Kevser Çelik